Přes 25 let v požární bezpečnosti:

Chráníme letiště i jadernou elektrárnu

„Když jsem firmu zakládal, dělal jsem všechno sám. Požární bezpečnosti staveb se tehdy věnovalo jen pár firem v Evropě. Tak jsem začal vyvíjet vlastní produkty, což byl základ našeho úspěchu.

Daří se nám díky požárním roletám, světlíkům a systémům požárního odvětrání. Chráníme třeba letiště Václava Havla, slovenskou jadernou elektrárnu, budovu Louis Vuitton Foundation a více než tisíc průmyslových budov a dalších objektů.

Tím to ale nekončí. Abychom zůstali o krok před ostatními, neustále vyvíjíme nové inovativní produkty i technologie.“

František Kregl, zakladatel a jednatel firmy
FK servis František Kregl a v pozadí Fondation Louis Vuitton Paris FK servis František Kregl a v pozadí Fondation Louis Vuitton Paris
FK servis František Kregl a v pozadí Fondation Louis Vuitton Paris

Jsme rodinná firma, která si troufá na velké věci

Začínáme

František Kregl zakládá FK servis. První půlrok je na to sám, nosí montérky i sako. Po roce přicházejí první stálí zaměstnanci.

Vytvořili jsme vlastní produkt

Vyvíjíme ústřednu pro požární odvětrání chráněných únikových cest, která automatizuje chod čidel, ventilátorů a elektrického otevírání oken.

První střešní bodový světlík vyrobený v ČR

Jako první česká firma vyvíjíme a úspěšně certifikujeme střešní bodový světlík FK PLASTIC pro odvod kouře a tepla. Předtím se světlíky pouze dovážely ze zahraničí.

Jistíme český pavilon na Expo

Doslova přes noc jsme přišli s kompletním řešením požárního odvětrání českého pavilonu na výstavě EXPO 2000 v Hannoveru.

Jistíme český pavilon na Expo Jistíme český pavilon na Expo
Jistíme český pavilon na Expo

Vyvíjíme požární rolety

Splňují stejné požární standardy, ale jsou menší a levnější než požární vrata a další řešení na trhu.

Vyvíjíme požární rolety Vyvíjíme požární rolety
Vyvíjíme požární rolety

Světové prvenství

Jsme první firma na světě, která vyvinula a úspěšně otestovala fasádní a později i střešní okna pro odvod kouře a tepla.

Chráníme galerii Louis Vuitton Foundation

Nejdříve nás odmítli, protože nejsme francouzská firma. Ale nakonec jsme byli jediní v Evropě, kdo dokázal vymyslet kompletní řešení požárního odvětrání.

Chráníme galerii Louis Vuitton Foundation Chráníme galerii Louis Vuitton Foundation
Chráníme galerii Louis Vuitton Foundation

Jaderná elektrárna Mochovce

Na Slovensku jsme vyřešili požární odvětrání pro celý třetí a čtvrtý blok jaderné elektrárny v Mochovcích.

Jaderná elektrárna Mochovce Jaderná elektrárna Mochovce
Jaderná elektrárna Mochovce

Chráníme přes 1000 budov

Dosáhli jsme historického milníku. Naše řešení jsou součástí protipožární ochrany objektů po celé Evropě — v Česko, Slovensku, Maďarsku, Francii i Norsku.

Chráníme přes 1000 budov Chráníme přes 1000 budov
Chráníme přes 1000 budov

Náš nejnovější produkt

Vyvinuli jsme systém mlhového hašení FK MIST. Uhasí elektrické přístroje a hořlavé kapaliny a je ekologičtější než hasicí systémy s halony a CO2.

Děláme vše od vývoje přes výrobu až po montáž a následný servis

Vývoj Vývoj
Vývoj

Přeprodej produktů z ciziny umí kdekdo, my je sami vyvíjíme

Klíčové jsou pro nás inovace a když nás pak někdy kopíruje konkurence, tak víme, že to děláme správně.

Projekce Projekce
Projekce

Radíme architektům a projektantům s požární ochranou

Připravíme řešení na míru i pro neobvyklé či složité projekty. Nebojíme se výzev.

Výroba Výroba
Výroba

Vyrábíme jen z ověřených součástek z Německa a Rakouska

Díky kvalitním komponentům garantujeme maximální spolehlivost našich produktů. Na ochraně života a majetku se nevyplatí šetřit.

Prodej Prodej
Prodej

Každý projekt naceníme na míru: pečlivě a transparentně

Díky tomu garantujeme, že nedojde k nečekané změně ceny .

Montáž Montáž
Montáž

Odborná montáž po celém Česku

Instalaci vždy provádí naši zkušení technici. Když je potřeba, tak se do montérek oblékne i zakladatel firmy.

Servis Servis
Servis

Poskytujeme dlouhodobý servis našich produktů

Servisní technici mají všechny náležité certifikace . Vyjdeme vám vstříc s termíny.

Jsme držiteli certifikátu ISO 9001

Jsme hrdí na to, že naše firma získala certifikaci ISO 9001. Toto ocenění potvrzuje, že naše podnikání splňuje mezinárodní standardy v oblasti kvality a zákazníkům poskytujeme vynikající služby. ISO 9001 je důkazem našeho závazku k neustálému zlepšování a poskytování kvalitních produktů a služeb. Toto ocenění je pro nás velkým úspěchem a jsme rádi, že můžeme našim zákazníkům nabídnout ještě lepší zkušenosti s našimi produkty a službami.

ZOBRAZIT CERTIFIKÁT