Systém denního větrání zajistí čerstvý vzduch doma i v kanceláři

Vzduch uvnitř budovy je kvůli vlhkosti a alergenům často horší než ten venkovní. Systém denního větrání zajistí stálé proudění čerstvého vzduchu, které odvede teplo a vlhkost. Okna se automaticky zavřou, pokud třeba začne pršet.

Navrhneme, dodáme a nainstalujeme vám kompletní systémy včetně termostatů, detektorů větru, deště a elektricky ovládaných oken, světlíků a řídicích jednotek.

Nasa Lazation open skylight in modern home fresh air ventilation 85739e59 384e 48ac 958b 10459ddd7010

3 typy ventilací u denního větrání

Jednostranná ventilace

Jednostranná ventilace Jednostranná ventilace
Jednostranná ventilace

Vzduch proudí, jakmile se na jedné straně místnosti otevřou okna. Ventilace funguje pouze v malých místnostech. Množství vzduchu, který se vymění, je omezené.

Křížová ventilace

Křížová ventilace Křížová ventilace
Křížová ventilace

Větrají nejméně dvě okna na dvou stranách budovy. Díky rozdílnému tlaku větru podél fasády dochází k rychlému proudění čerstvého vzduchu i ve velkých místnostech.

Hybridní ventilace

Hybridní ventilace Hybridní ventilace
Hybridní ventilace

Větrá se pomocí oken s elektrickými pohony a odtahovými ventilátory. Rychle a efektivně tak vyvětráte i místnosti, kde nejde nainstalovat křížová ventilace.

Co všechno patří do zařízení pro denní větrání

Elektrické pohony Elektrické pohony
Elektrické pohony

Elektrické pohony v naší nabídce jsou vhodné k otvírání různých typů fasádních a žaluziových oken,…

Řídicí jednotky denního větrání Řídicí jednotky denního větrání
Řídicí jednotky denního větrání

Řídicí jednotky a zdroje napájení pro systémy denního větrání.

Doplňkové prvky Doplňkové prvky
Doplňkové prvky

Ventilační tlačítka, termostaty, senzory deště, senzory větru, senzory CO2.

Proč si od nás pořídit systém denního odvětrání

Propojíme systémy denního a požárního větrání Propojíme systémy denního a požárního větrání
Propojíme systémy denního a požárního větrání

Máte už systém požárního odvětrání? Rozšíříme ho o detektory určené pro denní větrání a nastavíme řídicí jednotku, aby okna otevírala i pro větrání mimo požár.

Produkty buď dovážíme z Německa nebo sami vyvíjíme Produkty buď dovážíme z Německa nebo sami vyvíjíme
Produkty buď dovážíme z Německa nebo sami vyvíjíme

Produkty buď dovážíme z Německa, nebo sami vyvíjíme

Světlíky a fasádní i střešní okna si vyvíjíme sami, abychom zaručili tu nejvyšší kvalitu a spolehlivost. Ostatní produkty dovážíme od ověřené německé firmy D+H.

Elektrické pohony napojíme i na okna ve vašem bytě Elektrické pohony napojíme i na okna ve vašem bytě
Elektrické pohony napojíme i na okna ve vašem bytě

Máme konzole, se kterými připojíme elektrické pohony na libovolná okna. Sklopná, výklopná, střešní, plastová, dřevěná, hliníková – to vše jde napojit k systému denního větrání.

Profesionální montáž po celém Česku i Slovensku Profesionální montáž po celém Česku i Slovensku
Profesionální montáž po celém Česku i Slovensku

Nainstalujeme vám elektrické pohony, detektory okna, světlíky i řídící jednotku a vše připojíme k BMS. Proškolíme personál a dodáme vám potřebnou dokumentaci.

Poskytujeme poradenství architektům a projektantům Poskytujeme poradenství architektům a projektantům
Poskytujeme poradenství architektům a projektantům

Pomůžeme vám zakomponovat systém denního větrání do budovy, domu či bytu, abyste ušetřili za energie a trávili čas ve zdravém a správně větraném prostředí.

Naše okna a světlíky mají evropský certifikát CE Naše okna a světlíky mají evropský certifikát CE
Naše okna a světlíky mají evropský certifikát CE

Naše produkty byly hodnoceny a testovány podle přísných evropských směrnic. Získali jsme tak prestižní certifikát CE, který je standardem kvality v celé Evropské unii.

Poradíme vám s výběrem denního větrání

Systémy denního větrání jsme instalovali v Česku i Evropě

FK servis - Reference - Letiště Václava Havla FK servis - Reference - Letiště Václava Havla

Letiště Václava Havla

Praha, Česká republika (od 2002)

Pro Terminál 2 jsme vyvinuli speciální hliníková fasádní okna, která neměla na světě obdoby.

FK servis - Reference - Fondation Louis Vuitton Paris FK servis - Reference - Fondation Louis Vuitton Paris

Požární odvětrávání pro Fondation Louis Vuitton

Paříž, Francie (od 2011)

Pro atypickou stavbu jsme navrhli systém požárního odvětrání dle francouzských norem. Během dvou měsíců jsme vyřešili problém, se kterým si v Paříži nevěděli rady dva roky.

FK servis - Reference - Národní Technická Knihovna FK servis - Reference - Národní Technická Knihovna

Národní technická knihovna

Praha, Česká republika (od 2008)

Naše pohony ovládají téměř 300 oken pro požární odvětrání a denní větrání. Slouží také k termoregulaci budovy.

Letiště Václava Havla

Praha, Česká republika (od 2002)

Všechny reference