Řídicí jednotky

Naše řídicí jednotky pro ovládání systémů denního větrání jsou spolehlivé a plné technologií. Ty nejchytřejší z nich jsou programovatelné přes počítač a zvládnou i ty nejpokročilejší funkce, jako například vzdálený přístup přes internet, propojení s BMS (building management system), a další.

Pro různé velikosti a požadavky jednotlivých systémů máme v nabídce různé typy řídicích jednotek. Pro ty největší systémy nabízíme modulární řídicí jednotky, které je možné nakonfigurovat přímo na základě požadavků konkrétního projektu.

Řídicí jednotky denního větrání Řídicí jednotky denního větrání
Řídicí jednotky denního větrání
GVL 8301-K V2 GVL 8301-K V2