CPS-M1-MSE

MODULÁRNÍ ŘÍDICÍ JEDNOTKA POŽÁRNÍHO ODVĚTRÁNÍ PLNÁ TECHNOLOGIÍ

Řídicí systém pro odvod kouře a tepla a automatické přirozené větrání, který lze modulárně rozšířit podle individuálních požadavků. Ideální pro řízení mechanických systémů větrání s odvodem kouře a tepla (MSE).

CPS-M1-MSE CPS-M1-MSE

• Variabilní modulární technologie pro komplexní požadavky na řízení
  • Flexibilní konstrukce systému díky sestavě nosných lišt pro všechny moduly a doplňky
  • Připojení napájení a komunikace pomocí integrovaných konektorů
  • Možnost dodatečné montáže sestav v případě stavebních úprav
  • Konfigurovatelné funkce MSE a větrání prostřednictvím softwaru D+H SCS
  • Vstupy a výstupy monitorované na přerušení vedení a zkraty
  • Sběrnicový systém AdComNet schválený společností VdS pro bezproblémové propojení modulů v rámci CPS-M a dalších komponent D+H AdComNet.
  • Flexibilní využití konfigurovatelných digitálních vstupů a výstupů
  • 24 V DC: 2x max. 10 A výstupního proudu na každém pohonném modulu; stabilizované výstupní napětí díky technologii Power Pack; žádná ztráta signálu při výpadku sítě díky integrovanému nouzovému napájení (72 h)
  • 230 V AC: nouzové napájení schválené VdS (72 h); možnost připojení až 45 pohonů (230 V AC) na skupinu pohonů (1840 VA)
  • 400 V AC: volba pohonu ventilátoru pomocí měniče, softstartéru nebo přímo; napájení přes hlavní vypínač a v případě potřeby s automatickým přepnutím na síťové napájení.

CPS-M1-MSE
Vstupní napětí 400 V AC
Vstupní frekvence 50 Hz
Výstupní napětí 24 V DC / 230 V AC / 400 V AC
Vlnění < 50 mVss při 24 V DC
Režim monitorování provozu pulzní provoz
Teplotní rozsah -5 °C ... +40 °C
Materiál Ocel
Akumulátory je nutné objednat zvlášť.