KA 34

UNIVARZÁLNÍ ŘETĚZOVÝ POHON 24 V

Mimořádně robustní, odolný a spolehlivý: Náš řetězový pohon KA 34 určený pro požární odvětrání je nadčasovou klasikou se silou 300 N. Lze jej použít téměř kdekoliv díky různým řešením konzolí, které jsou kompatibilní téměř se všemi typy oken.

KA 34 KA 34
KA 34 - Různá barevná provedení KA 34 - Různá barevná provedení

• Lze použít pro otvory pro odvod kouře, D+H Euro SHEV podle EN 12101-2 a pro denní větrání.
  • S elektronikou motoru řízenou mikroprocesorem
  • Vysokorychlostní funkce (HS) pro obzvláště rychlé otevírání oken v případě požáru (SHEV).
  • Speciální řetězová stabilizace
  • Tlakové aplikace do 700 mm, možnost použití napínacích zdvihů >1000 mm
  • Odlehčení tlaku na okenní těsnění po procesu zavírání
  • Programovatelné funkce pohonu a různé parametry pohonu
  • Rychlost chodu ve směru ZAVŘENO klesá na 5 mm/s (pasivní ochrana zavírací hrany)
  • Časově řízené couvání při detekci překážky ve směru ZAVŘENO (aktivní ochrana zavírací hrany).
  • K dispozici v libovolném odstínu dle vzorníku RAL
  • Lze použít prakticky pro všechny typy okenních otvorů
  • Pohon je vhodný pro povrchovou montáž na křídlo nebo rám okna
  • Díky univerzálním konzolím je pohon kompatibilní téměř se všemi dostupnými typy systémových profilů vč. Aluprof, Colt, Gutmann, Heroal, Jet-Brakel, Raico, Reynaers, Sapa, Schüco, Skandinaviska, Technal, Wicona

KA 34
Napájení 24 V DC / ±15 %
Provozní cyklus 30 % (ON: 3 min. / OFF: 7 min.)
Jmenovitý vstupní proud 1 A
Tlaková síla 300 N
Tahová síla 300 N
Jmenovitá blokovací síla ** Max. 2 600 N (2 000 N ***)
Životnost 20 000 dvojitých zdvihů *
Zdvih 350 - 1 300 mm
Rychlost otevírání (denní větrání) 11.8 mm/s
Rychlost otevírání (požární odvětrání) 12.2 mm/s
Rychlost zavírání 11.8 mm/s
Hladina emisního akustického tlaku LpA ≤ 70 dB(A)
Teplotní rozsah -15 °C (-5 °C ***) ... +75 °C
Požární odolnost B300 (30 min / 300 °C)
Materiál hliník
Povrchová úprava práškový lak
Barva bílý hliník (~ RAL 9006)
Připojení 2.5 m silikonový kabel
Š x V x H 421 - 902**** x 40 x 59 mm
Váha 1.60 - 3.60 kg****
* Vertikální použití konzultujte s odborníkem z naší firmy.
** V závislosti na způsobu kotvení.
*** V souladu s VdS 2580.
**** V závislosti na délce zdvihu.

Volitelná rozšíření

• Programování funkcí
    Možnost individuální konfigurace parametrů pohonu (např. zdvihu) prostřednictvím softwaru a souvisejících servisních nástrojů pro pohony vybavené elektronikou PLP, BSY nebo BSY+.
  • Signál BRV
    Potvrzení z pohonu prostřednictvím ovládacího kabelu, že byl pohon zcela vysunut nebo zasunut. Při použití s moduly AT 41 a ERM 44 je tento signál vysílán do centrálního řídicího systému budovy, do samotných modulů nebo do pohonu zámku. Signál BRV není izolovaný.
  • Signál SGI (hlášení polohy)
    V kombinaci se zásuvnou jednotkou D+H servo SE 622 nebo bránou BSY BSY-GW-024-010-U lze pohony řídit s dokonalým polohováním.
  • Zvukový signál (odpovídající třídě ochrany)
    AS2 odpovídající "třídě ochrany 2" podle hodnocení rizik ZVEI prostřednictvím zvukového výstražného signálu ve směru jízdy "ZAVŘENO". AS3 odpovídající "třídě ochrany 3" v souladu s hodnocením rizik ZVEI, navíc k AS2, zastaví pohon na 11 s se zbývajícím zdvihem 28 mm.
  • SBD (ohýbatelný řetěz)
    Hnací řetěz s pevnou podložkou se ohýbá ve směru pantů. Pohon je pevně umístěn na místě (není otočný).
  • SBD (ohýbatelný řetěz)

Certifikáty a osvědčení