RZN 4503-T Set

STARTOVNÍ SET POŽÁRNÍHO ODVĚTRÁNÍ

Pohodlné řešení "vše v jednom" pro menší místnosti a schodiště: Kromě kompaktní tlačítkové řídicí jednotky RZN 4503-T s integrovaným tlačítkem pro odvod kouře a větrání obsahuje tato řídicí sada druhé ovládací tlačítko, detektor kouře a baterii pro nouzové napájení.

RZN 4503-T Set RZN 4503-T Set
RZN 4503-T Set - Různá provedení RZN 4503-T RZN 4503-T Set - Různá provedení RZN 4503-T
RZN 4503-T Set - Různá provedení RT 45 RZN 4503-T Set - Různá provedení RT 45

• Sada ovládacích panelů požárního odvětrání speciálně pro schodiště
  • Schváleno VdS podle EN 12101-10 a certifikováno podle ISO 21927-9 a splňuje požadavky DIN 18232-9.
  • Integrované tlačítko pro odvod kouře a ventilaci
  • Externí řídící tlačítko požárního odvětrání, baterie a požární hlásič jsou součástí dodávky
  • Přepínatelné bezpečnostní funkce požárního odvětrání: Porucha rovná se poplach, funkce následné kontroly systému a dálkový reset detektoru kouře
  • Integrované komfortní funkce pro každodenní větrání
  • Možnost připojení dešťového čidla nebo čidla větru/deště bez přídavného modulu
  • Připojení max. 8 bezpečnostních tlačítek požárního odvětrání a 14 požárních hlásičů na jednu linku (lze použít pouze hlásiče schválené společností D+H).
  • Jednoduchá instalace díky oddělení montážní desky a horní části krytu

RZN 4503-T Set
Napájení 230 V AC / 50 Hz / 100 VA
Výstup 24 V DC / 3 A